Ogłoszenie

składać wnioski do zarządu sojuszu pozdrawiam

#16 2012-08-31 16:59:40

Thor - podanie

Gość

Re: treść

Na uni 19 grałem około roku może troche więcej..

Jaki top- szczerze.. nie pamiętam już, ale miałem około 800-850k pkt

Głównie ow

#17 2012-08-31 17:05:34

leandro

Administrator

37094869
Skąd: Hell
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 101
Punktów :   

Re: treść

ok podanie zostanie rozpatrzone

Offline

#18 2012-09-01 08:12:22

leandro

Administrator

37094869
Skąd: Hell
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 101
Punktów :   

Re: treść

przyjęty

Offline

#19 2012-09-02 16:37:07

podanie

Gość

Re: treść

Nick - aplik12

Wiek - 33 lata

Doświadczenie - u33, byłem top2, przez cały czas gry wysoko, szefowałem dwóm najlepszym sojuszom na uni (drugim razem po zbiorowym samobójstwie pierwszego soja).

dlaczego ten sojusz ( uzasadnienie ) - bo szef do mnie zagadał

cechy które sobie cenisz - odpowiedzialność i myślenie

styl gry - teraz głównie eko, ale flota też będzie, na pewno niemała

czy korzystasz z forum (ważne)? - mam konto od 2005 r., wiem jak korzystać, jestem na bieżąco

jak bezpiecznie wysyłać Fsy ? - jest wiele sposobów, żaden idealny. Póki nie ma moonów i falang, można nawet na pz poza układem, jak są moony, to na stacjonuj między moonami.

czym latasz ? obecnie floty niet, bo zarejestrowałem się dopiero 3 tygodnie temu, a już są stadka owiec. Ale kilku chętnych na próby moonowe jest, nie skanują przed dolotem.

Generalnie mam bardzo duże doświadczenie, choć wiem, że to brzmi nieskromnie i brzmi jak przechwałki. Złomowałem bardzo dużo, wliczając liczenie z pz, zawrócone stacjonuj, mam na koncie w acsie ponad 15k% ze strącenia kilkuset gs-ów wracających z farmingu. Obecnie nie mam zamiaru zarywać nocek, jak to drzewiej bywało. Miałem 2 lata przerwy i chcę sobie w miłym towarzystwie popykać, z czasem flota się pojawi, to mam nadzieję, że i acs-y będą.

#20 2012-09-02 16:48:36

SoulGraphics88

Gość

Re: treść

Nick: SoulGraphics88
Wiek: 24

grałem na uni 4 i 8 w latach 2005-2008 nie pamietam jaki ranking zajmowałem wtedy..obecnie gram dla rozrywki i by czasem sie wyładować z nadmiaru stresu...



  podanie nie kompletne

#21 2012-09-02 19:56:22

leandro

Administrator

37094869
Skąd: Hell
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 101
Punktów :   

Re: treść

aplik12 przyjęty złoż podanie

Offline

#22 2012-09-03 09:02:00

SoulGraphics88

Gość

Re: treść

SoulGraphics88 napisał:

Nick: SoulGraphics88
Wiek: 24

grałem na uni 4 i 8 w latach 2005-2008 nie pamietam jaki ranking zajmowałem wtedy..obecnie gram dla rozrywki i by czasem sie wyładować z nadmiaru stresu...

główny nacisk na ekonomie...dobra ekonomia= duża flota...
częste wypady i generlana rozwałka



  podanie nie kompletne

#23 2012-09-04 16:33:42

aspartam - podanie

Gość

Re: treść

Nick - aspartam

Wiek - 22

Doświadczenie - kilka prób gry na innych światach. W sumie niewielkie. Jednak biorąc fakt iż zacząłem 3 tyg po starcie świata chyba nieźle mi idzie

dlaczego ten sojusz ( uzasadnienie ) - od małego zawsze pragnąłem dołączyc do tego sojuszu. Od momentu gdy zobaczyłem o nim reportaż w tv. Śniłem o tym po nocach... Jestem galaktycznym szpiegiem... Z całym szacunkiem jednak dośc dziwne to pytanie

cechy które sobie cenisz - duża ilośc czasu przy kompie (praca i studia do tego zmuszają), agresywny styl gry, wybieganie myślą w przyszłośc

styl gry - zdecydowanie flota

czy korzystasz z forum (ważne)? - tak

jak bezpiecznie wysyłać Fsy ? - W początkowej fazie gry najlepiej jest wysyłać flotę z minimum 1 recyklerem na szczątki (PZ (Pola Zniszczeń)) z misją "Zbieraj", ustawiając oczywiście prędkość na taką, żeby flota wróciła kiedy już będziesz mógł ją nadzorować. Wszystkie surowce wysłane z tą flotą będą dostępne po jej powrocie. Bezpieczne jest też wysyłanie floty na swoją kolonię z misją "Transportuj" lub "Stacjonuj".
W późniejszej fazie gry, gdy gracze posiadają już księżyce, tak wysłana flota może jednak zostać namierzona przez falangę księżycową (więcej na jej temat w FAQ: Księżyce), co umożliwi silniejszemu sąsiadowi ustawienie ataku kilka sekund po powrocie Twojej floty, co praktycznie nie daje Ci szans na ucieczkę. Dlatego wówczas najbezpieczniejszą metodą jest wysyłanie floty z misją "Stacjonuj" (na swoją kolonię), a następnie zawrócenie jej o odpowiedniej porze, by powróciła na planetę wówczas, gdy Ty będziesz przed komputerem. Zawrócona flota z misją "Stacjonuj" jest bowiem niewidoczna dla falangi księżycowej, nie będziesz jej także widział w zakładce Podgląd (por. Pytanie 7).
Jeśli natomiast jesteś szczęśliwym posiadaczem własnego księżyca, to najskuteczniejszy FS możesz zrobić wysyłając swoją flotę z księżyca z misją "Zbieraj" na pole zniszczeń dowolnej z okolicznych planet. Tak wysłana flota jest całkowicie niewidoczna dla falangi księżycowej. Więcej na forum ogame.

czym latasz ? polonezem:) okręty wojenne wspierane przez krążowniki.


przyjęty

#24 2012-09-04 16:39:00

Sekal

Gość

Re: treść

Nick - Sekal

Wiek - 22

Doświadczenie - Wiele razy grałem w Ogame, ostatnio na hydrze top ok. 300 z tego co pamiętam

dlaczego ten sojusz ( uzasadnienie ) - voltrax do mnie zagadał

cechy które sobie cenisz - tutaj punktualność (może ocalić flotę ;] )

styl gry - ekonomia + farma

czy korzystasz z forum (ważne)? - co jakiś czas zaglądam

jak bezpiecznie wysyłać Fsy ? - zawracanie stacjonowania sprawdza się dość dobrze

czym latasz ? jak narazie lm ;] ale celuje w ow jako trzon

#25 2012-09-06 17:44:12

Janpalator

Gość

Re: treść

Nick - Janpalator

Wiek - 21

Doświadczenie - zacząłem grać jak miałem 15/16 lat i grałem przez pare lat.Później miałem przerwe grubo ponad rok i teraz znowu jestem.

dlaczego ten sojusz ( uzasadnienie ) - bo dostałem zaproszenie

cechy które sobie cenisz - jak sojusznik nie zaśmieca mi skrzynki odbiorczej byle pierdołami

styl gry - atak

czy korzystasz z forum (ważne)? - gdy musze.

jak bezpiecznie wysyłać Fsy ? - z moona (księżyc)

przyjęty

#26 2012-09-07 18:33:16

muchy

Gość

Re: treść

nick - muchy
wiek - 40
doświadczenie - 3 lata U60
dlaczego ten soj? - gracz ToJaRevan do mnie zagaił na forum
cechy, które cenisz - weż....
styl gry - bez agresji (z wyjątkiem wojen i S&D)
czy korzystasz z forum? - tak
jak bezpiecznie wysłać FS - jak źli ludzie chcą, to i tak Cię dopadną, nawet jak to będzie na pz, zawrócone stacjonuj, kolonizuj itp...
czym latasz? - obecnie 6x mt i 2x rec
pzdr


przyjęty na próbę

#27 2012-09-09 17:18:09

Onu95

Gość

Re: treść

Nick - Onu95

Wiek - 17/18

Doświadczenie - rok

dlaczego ten sojusz ( uzasadnienie ) - zostałem zaproszony :]

cechy które sobie cenisz -

styl gry -neutralny(jak trzeba to atakuje jak trzeba to się bronie )

czy korzystasz z forum (ważne)? - od czasu do czasu napewno :]

jak bezpiecznie wysyłać Fsy ? - z księżyca lub misja stacjonuj

czym latasz ? obecnie 11x lm 5x cm 9x Krążek 5x dt  3x mt 3x rec 18x sonda

podanie odrzucone

#28 2012-09-10 00:44:32

kielich

Gość

Re: treść

ej......

nick - kielich
jak trzeba cos sprzedac to forum, atakowac trzeba, a ten sojusz bo macie najchujowsze hasla na waszym banerze jakie widzialem in maj lajf. "Galaktyka jest mala....." no ja cie jebie.....bede to z duma nosil na klacie. Kilku waszych jest w mojej okolicy, z nimi w zespole bede mogl cos wiecej na mieszac w sasiedztwie. Latam lekkim bijemdablju, czarnym, wspieranymi przez wszystkie stare swiata(łicz is amajzing).




podanie odrzucone

#29 2012-09-10 20:47:32

SzajbaWawa

Gość

Re: treść

Nick - SzajbaWawa

Wiek - 34

Doświadczenie - Uni Capella Top 70 ; Uni Gemini Top 40 (konto flotowe)

dlaczego ten sojusz ( uzasadnienie ) - Ciekawa stronka, Sojusz ma chyba jaja. Zaprosił mnie ToJaRevan.

cechy które sobie cenisz - "Normalność" oraz dzielenie się moonówkami hehe

styl gry - kiedyś flota - obecnie eko (dopóki moona nie będzie) - poza tym dobre eko to podstawa.

czy korzystasz z forum (ważne)? - Tak korzystam z forum. Zawsze ten sam nick - SzajbaWawa (również w grze)

jak bezpiecznie wysyłać Fsy ? - nie ma bezpiecznych FS-ów.... Każdy kiedyś zaśpi....

czym latasz ? Obecnie GOLF VII 1,4 TSI 122 KM ( a na poważnie mam DT, recki i MT i przyrost w ostatnim tygodniu ponad 4
mln a gram od miesiąca)

przyjęty

#30 2012-09-13 12:47:12

Fipil

Gość

Re: treść

Nick - Fipil

Wiek - 22

Doświadczenie - Około 2 lata grałem na uni66, w lipcu przestałem grać i oddałem swoje konto(2kk pkt.) sojuszowi.

dlaczego ten sojusz ( uzasadnienie ) - Jest wiele sojuszy, ale sojusz bez forum, to nie sojusz. Rekrutacja nie jest rozpatrywana tylko i wyłącznie ze względu na top, ale zadajecie pytania podstawowe, które pozwalają przesiać trochę graczy i wyłonić tych trochę bardziej ogarniętych.

cechy które sobie cenisz - Opanowanie, spokój, rozsądek.

styl gry - Jestem Górnikiem

czy korzystasz z forum (ważne)? - Tak jak pisałem wyżej bez forum nie ma sojuszu.

jak bezpiecznie wysyłać Fsy ? - Na tym etapie gry, wysyłam flotę na stacjonuj na inną planetę i w miarę potrzeb zawracam.

czym latasz ? Brak floty bojowej.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.devilforum.pun.pl www.listek.pun.pl www.ravens-zg.pun.pl www.gm81a.pun.pl www.tuner.pun.pl